Tým

Bc. Petra Abrahámková (Péťa)

Téměř superžena a průvodkyně 0-3. Máma Matildy a Almy, psa Emy, koček Chilly a Illy, firmy PraguExpats a partnerka kavárníka Ondřeje. Neměla dost, a tak se rozhodla adoptovat školku. Bylo jí líto, že by se jedinečná a skvělá komunita, kterou Matilda navštěvovala, měla rozpustit. A tak začala jednat. Je totiž - krom jiného - schopná jednatelka.

Aneta Šmídová Vojtěchová, DiS. (Annie)

Téměř superžena a průvodkyně 3-6. Máma Viktorky, Kiliána, psa Františky, hada Hodnýše, bývalá novinářka t. č. vyučující na VOŠ publicistiky a partnerka kutila Radima. Taky neměla dost, a tak řekla bez váhání ano a rozhodla se adoptovat školku s Péťou. Svoje děti se snaží vést cestou Montessori, kromě nadšené průvodkyně je navíc sama zvídavou průzkumnicí.

Lucie Kunclová (Lucka)

Téměř super průvodkyně 3-6. 

Mgr. Martina Rozenbergerová

Téměř super průvodkyně 3-6 zapálená do Montessori přístupu. Plamínek zažehnul, když sama zaváděla Montessori prvky do státní školy a na vlastní kůži se přesvědčila, že to funguje. Cesta rozvoje jí zavedla ze Slovenska do ČR přes město pohádek, Jablonec nad Nisou, až do naší školky.

Jana Kasnarová (Jája)

Téměř super asistentka průvodkyně. 

Monika Křemenová

Téměř super asistentka průvodkyně. 

Radim Šmíd

Téměř supermuž, průvodce 0-3, kutil, školník, IT, otec, strejda:o). 
Šel do toho s holkama, protože umí vyrobit a opravit úplně všechno. Má rád děti a ty ho zbožňují. Unese je všechny, je totiž mula. ;o)
%d blogerům se to líbí:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close