Team

Náš tým

Bc. Petra Štádlerová

Superžena. Máma Matildy a Almy, psa Emmy, koček Chilly a Ily, firmy PraguExpats a partnerka kavárníka Ondřeje. Neměla dost, a tak se rozhodla adoptovat školku. Bylo jí líto, že by se jedinečná a skvělá komunita, kterou Matilda navštěvovala, měla rozpustit. A tak začala jednat. Je totiž – krom jiného – schopná jednatelka.

Aneta Šmídová Vojtěchová, DiS.

Téměř super žena. Máma Viktorky, Kiliána, psa Františky, hada Hodnýše, bývalá novinářka t. č. vyučující na VOŠ publicistiky a partnerka kutila Radima. Taky neměla dost, a tak řekla bez váhání ano a rozhodla se adoptovat školku s Péťou. Svoje děti se snaží vést cestou Montessori, kromě nadšené průvodkyně je navíc sama zvídavou průzkumnicí.

Bc. Štěpánka Poličová

Naše Guru. Duchovní matka projektu. Své dvě děti – Montessori domy v Košické a Lumírově ulici dovedla zdárně do puberty. Už má dost, a tak chce nyní svou zářící energii věnovat hlavně synovi Jonášovi, aby ho také zdárně dovedla do puberty. A psa Tondu z ní naopak zase vyvedla. :o) S námi, adoptivními matkami školky, ji pojí dlouholeté přátelství a víra, že své „dítě“ předává do dobrých rukou. Pro nás je ta víra zavazující!

Radim Šmíd

Supermuž. Táta Viktorky, Kiliána, psa Františky, hada Hodnýše, partner Anety. Šel do toho s holkama, protože umí vyrobit a opravit úplně všechno. Má rád děti a ty ho zbožňují. Unese je všechny, je totiž mula. ;o)

%d blogerům se to líbí:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close